Виведення із запою

Пияцтво та алкоголізм сьогодні є проблемами великої кількості людей. Схильність до спиртного часом заводить людину в стан черги безпам'ятства, з якого не кожен здатний самостійно знайти вихід. Хтось іде у запій на вихідні, у інших таке безцільне існування розтягується на тижні та місяці. Іноді це сприймається людьми у абсолютно адекватному ключі. Мало того, що вони не думають про вихід із запою, але ще й пишаються тим, що здатні підтримувати цей стан дуже довго.

Запій

Це стан організму, пов'язаний з тривалим прийомом спирто-містких напоїв, спільно з сильною алкогольною інтоксикацією організму, проявляється у багатоденному вживанні спиртного та нездатності самостійно зупинитися. У запій потрапляють на другій чи третій стадії алкоголізму.

Під час запою люди настільки втрачають самоконтроль, що не можуть оцінити адекватну дозу напою. За часом запій вважається "невеликим" і триває 2-3 дні, або тривалий - довжиною місяць і навіть більше. Запій або дипсоманія - це дуже підступний вид алкоголізму, при якому людина може не пити довгий час, але потім зривається, вливаючи в себе смертельна кількість етанолу. Дія триває до того часу, поки алкозалежний перебуває у свідомості чи має доступ до спиртного. До запою здебільшого мають схильність чоловіки. Як правило, у хід йдуть найміцніші види напоїв, але за їх відсутності алкоголік шукає будь-які спиртові рідини, вживання яких може призвести до летального результату.
Типові приклади запою
● Людина випиває надмірну кількість алкоголю ввечері
● Вранці, намагаючись зняти похмільний синдром, вона знову втрачає контроль над дозою
● Далі пияцтво може тривати цілий день
● Знову з'являється похмілля
● Людина відчуває непереборну тягу до алкоголю
Тяжким наслідком запою є виражений абстинентний синдром, який виникає внаслідок тривалої інтоксикації організму та порушення обміну речовин. Як вийти із запою правильно, може визначити лише лікар. Тому рекомендується звернутися до фахівця – нарколога. Тяжкий запій не може бути припинений домашніми засобами. Потрібні медикаменти, отримання яких можливе лише за рецептом лікаря.
Виведення із запою – це лише перший крок на шляху лікування від алкоголізму! Перебування у клініці стане початком успішного лікування. Реальне покращення стану пацієнта настає вже після перших годин перебування у клініці. Фахівці наркологічної клініки Health мають багаторічний досвід виведення пацієнтів зі стану глибокого запою. Наша кваліфікована допомога – найкраще рішення у подібній ситуації.
Переваги виведення із запою в стаціонарі наркологічної клініки Health:
1
Цілодобове перебування під наглядом кваліфікованого та дбайливого медперсоналу
2
Постійна терапія для покращення стану
3
Виключення зривів під час лікування
4
Контроль за правильністю та черговістю прийому препаратів
5
Повний обсяг процедур та методик, проведення яких можливе лише на базі клініки

У гострій ситуації можна вдатися до виведення із запою вдома

за допомогою професійного нарколога Наркологічної Клініки "Health"

Введення із запою вдома дозволяє людині залишатися у звичному для себе оточенні, а також у випадках, коли хочуть приховати від навколишніх факт алкоголізму. Введення із запою вдома дозволяє не тільки заощадити час, але також дає людині відчуття комфорту і підтримки, що сприяє довірі до лікаря і проходження процедур. Адже, як показує практика, зазвичай у стаціонарі відбувається більший опір з боку пацієнта, оскільки нерідко хворий потрапляє туди не зі своєї волі і сприймає все це як утиск його свободи, адже більшість хворих на алкоголізм не вважають, що хворі.
Професійне виведення із запою під контролем фахівців наркологічної клініки Health дозволяє уникнути важких наслідків для здоров'я та незворотних ушкоджень внутрішніх органів. Крім того, виведення із запою вдома під контролем нашого нарколога допомагає зберегти стабільний психічний стан хворого і навіть переконати його розпочати повноцінне лікування алкоголізму: пройти процедуру кодування, підшивки від алкоголізму або реабілітацію.
Детоксикація організму проводиться за допомогою крапельниці за рахунок внутрішньовенного введення сольових розчинів та плазмозамінників, вітамінів, які посилюють обмін речовин та відновлюють пошкоджені клітини нервової системи. Також призначається підтримуюча терапія для серцевого м'яза та гепатоцитів – клітин печінки. Але такі заходи не є повноцінним лікуванням запою — це скоріше перша допомога, яка надається кваліфікованим фахівцем за допомогою сильних, дієвих засобів. Виведення із запою вдома може здійснюватися, коли пацієнт перебуває у стані легкого та середнього ступеня тяжкості алкогольної інтоксикації.
При тяжких формах отруєння організму, а також за наявності ускладнень у вигляді органічних уражень органів лікар-нарколог може наполягти на переведенні хворого на стаціонарне лікування.
Made on
Tilda